Podróże

Wyruszasz w podróż kamperem? Bez tych akcesoriów się nie obejdzie!

0
sprzęt do kampera

Kto z nas nie kocha podróży? To właśnie dzięki nim możemy doświadczać i poznawać to, co jeszcze kiedyś wydawało się nam obce i dość egzotyczne. Z pewnością podróżowanie to również sposób na to, by kolekcjonować niesamowite wspomnienia. Jeszcze do niedawna to podróże przy pomocy samolotów biły rekordy popularności. Docenialiśmy je przede wszystkim ze względu na bezproblemowość i szybkość. Ostatni sezon turystyczny pokazał jednak, że tendencja ta uległa ogromnej zmianie. Coraz chętnie decydujemy się na wynajęcie, a nawet zakup kampera i wyruszenie w podróż na własnych zasadach. Żaden samolot bowiem nie jest nam wstanie zastąpić wolności jaką daje nam kamper. Podróż z jego pomocą może być świetnym doświadczenie. Jednak to dobranie dodatkowych akcesoriów do kampera https://sklep.kamperomania.pl/ sprawi, że podróż będzie jeszcze bardziej komfortowa. Na co więc warto się zdecydować?

Kompaktowy grill gazowy zagwarantuje barbecue na kempingu

Podróże kamperem to przed wszystkim sprawdzian dla naszych własnych zdolności organizacyjnych. Musimy bowiem stać się poniekąd samowystarczalni. Odnosi się to nie tylko do organizacji i planu całej podróży, ale przede wszystkim do umiejętności samodzielnego przygotowywania sobie posiłków. Okazuje się, że jedzenie przygotowywane w kamperze nie musi ograniczać się do gotowych konserw i dań “na szybko”. Warto zdecydować się na zakup gazowego grilla i wyprawić dla siebie i towarzyszy podróży barbecue z prawdziwego zdarzenia! Grill gazowy jest wygodnie zasilany przy pomocy butli, którą z pewnością każdy z nas w kamperze już posiada. Co więcej jest on kompaktowy i możemy go dowolnie składać i rozkładać. Dzięki niemu możemy przygotować sobie wyśmienite posiłki i cieszyć się nimi na łonie natury. To z pewnością sprawi, że każda podróż kamperem będzie jeszcze bardziej przyjemna i wyjątkowa.

Telewizor samochodowy, by spędzić wolny czas

Podróż kamperem nie musi sprawić, że na dobre odetniemy się od technologii. Okazuje się, że doposażenie swojego domu na kółkach w poręczny telewizor samochodowy jest świetnym rozwiązaniem. Taki telewizor sprawdzi się zarówno jako urozmaicenie czasu na postoju, ale także jako świetna rozrywka na czas podróży w momencie, kiedy wybieramy się na wakacje kamperem z dziećmi. Telewizorek ten zasilany jest z gniazdka w kamperze o mocy 24V. Co więcej dokupując do niego dodatkową antenę uzyskamy dostęp do wielu kanałów, bez względu na to w którym miejscu się aktualnie znajdujemy. Taki niewielki gadżet da nam wiele radości.

Pasy sztormowe do markizy przy kamperze

Markizy do kampera są absolutnie niezbędnym gadżetem. To one dają cień i osłaniają przed rażącym słońcem. Jednak, by markiza utrzymywała się przez cały czas na właściwym miejscu i nie sprawiała nam problemów, warto dobrać do niej również pas sztormowy. Dzięki tak poręcznemu gadżetowi markiza będzie trzymała się solidnie dokładnie w tym miejscu, w którym ją rozłożymy. To z pewnością przyczyni się do podniesienia komfortu wypoczynku i cieszenia się odrobiną chłodu nawet w najbardziej upalny dzień.

You may also like

Comments

Comments are closed.