Podróże

Jakie kosmetyki na wyjazd

0

Walizki prawie spakowane, ubrania, buty, dokumenty, książka spakowane. Niezbędne farmaceutyki w torebce, środki opatrunkowe – tak na wszelki wypadek.

Oczywiście środki czystości mydło w kostce, lub w żelu, pastę do zębów, szczoteczkę do zębów, nić dentystyczna, waciki.

Jakie kosmetyki powinniśmy zabrać ze sobą? Lista nie jest mała. W kosmetyczce ląduje płyn miceralny, tonik dostosowany do rodzaju skóry, łagodzący, odświeżający, tonik nawilżający.

Do zmywania makijażu mleczko kosmetyczne. Przed wyjściem na spacer, na plażę, a także w góry niezbędny będzie krem z filtrem UV; im jaśniejsza karnacja tym wyższy filtr. Krem z filtrem nawet 50 powinien być z nami. Na wieczór lekki krem nawilżający to baza pod wieczorny makijaż. Fluid, puder w kremie to kosmetyki potrzebne najczęściej wieczorem, pod wieczorowy makijaż, kocie oko, ponętne wykończone szminką lub błyszczykiem usta.

Na noc nakładamy cięższy, odżywczy krem. Co dwa trzy dni róbmy piling, drobnoziarnisty lub enzymatyczny; złuszczy on zrogowaciały naskórek.

Wiec piling w podróżnej kosmetyczce powinien się znaleźć. Jak piling to, dlaczego nie wykorzystać tak przygotowanej skóry i jej nie wspomóc? Weźmy ze sobą choic jedną maseczkę odżywczą z roślinnymi, owocowymi ekstraktami.. Maseczka z witaminą A, witaminą E i C odświeży i odżywi skórę. Poświećmy trochę czasu dla niej. Niech w każdej kosmetyczce znajdzie się miejsce na saszetkę z odżywką.

You may also like

Comments

Comments are closed.