PODSUMOWANIE IMPREZY I PODZIĘKOWANIA

PODSUMOWANIE IMPREZY I PODZIĘKOWANIA

Na wstępie pragniemy gorąco podziękować za doskonałą współpracę Pani Burmistrz Miasta Czeladź oraz wszystkim osobom z Urzędu Miejskiego w Czeladzi za zaufanie jakim nas po raz kolejny obdarzyli oraz za wydaną zgodę na zorganizowanie tej imprezy.

Bez ich wsparcia oraz pomocy zorganizowanie tej imprezy nie było by możliwe.

Jeszcze raz bardzo dziekujemy.

Opadły emocje, teren posprzatany.

Czas na podsumowanie imprezy RAJD NIEPODLEGŁOŚCI.

W imprezie udział wzięło 27 załóg w mniej lub bardziej przygotowanych pojazdach. Teren był trudny, ale nie do przejechania o czym świadczy przejazd załogi nr 18, która jako jedyna przejechała wszystkie odcinki, ale również niosla pomoc innym uczestnikom. Nagrodzona została również nagrodą FAIR - PLAY.
Przy układaniu trasy braliśmy pod uwagę nasze doświadczenie w tym terenie oraz jego newralgiczne miejsca.  

Wydaje nam się, że wykorzystaliśmy raptem 60% możliwości tego terenu.  Przygotowane odcinki były trudne, pełne pułapek, stromych zjazdów i podjazdów. Metrowej głębokości przeszkody wodne na odcinku nr 7,  jak się okazuje były do przejechania przez część załóg bez wyciągarki.
Inni nie mieli tyle szczęścia.

Teren na którym rozgrywana była impreza po raz kolejny pokazał pazur. I to dosyć konkretnie o czym świadczyły znajdowane dzisiaj podczas sprzątania terenu pourywane części Waszych pojazdów.

Jak widzieliście, byliśmy przygotowani na najgorsze i naszą imprezę zabezpieczało aż 5 ratowników medycznych, którzy na poznali ten teren w takim stopniu, aby w razie "W" znaleźć się na miejscu w czasie krótszym niż 3 minuty. O ciężkim charakterze imprezy poinformowaliśmy okoliczne stacje Pogotowia Ratunkowego oraz szpitale jak i inne służby.

Dzieląc uczestników na grupy i przydzielając im przewodników zapobiegliśmy rozjeżdżaniu przez co bardziej narwanych istniejących ścieżek rowerowych oraz istniejącej infrastruktury tego terenu. Pod tym względem współpraca na lini Uczestnik - Organizator była wzorowa i za to Państwu bardzo dziękuję.

Zauważyliście Państwo jak wiele osób dbało o Wasze bezpieczeństwo i odpowiednią obsługę w Biurze imprezy oraz na trasie.
Wymieńmy te osoby z imienia bądź też ksywki i jeszcze raz im podziękujmy, gdyż wykonali kawał dobrej roboty.

Asia, Basia, Bogusia, Hania, Żabka, Karol G., Karol W, NuVo, Irek - Azja, Robek, Marek K., Romek, Jarek, Pablo, Jaro, Bartek J., Bolek, Krzysiek, Guma, Junior, Bartek, Kołnierz, Witek, Rysiek, Junal, Tomek, Piotrek, Adam, Sebastian, Wiktor, Maciek 1, Maciek 2, Zbyszek, Kamil 1, Kamil 2 oraz Arek.

Nasi sponsorzy czyli firma MOTUL oraz TITANIUM WINCH również stanęli na wysokości zadania i przygotowali dla zwycięzców nagrody rzeczowe.

Relacja z tej imprezy dostępna będzie również w magazynie OFF-ROAD.PL, który objął patronatem naszą imprezę.

Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w organizacji tej imprezy.

Jeżeli kogoś pominąłem bardzo przepraszam.