WRESZCIE KOŃCOWE WYNIKI

KLASA TURYSTYCZNA

 

1. Załoga nr 22 - Łukasz KOT i Grzegorz SZCZYGIEŁ

- Mitsubishi Pajero,

2. Załoga nr 2 - Adam ŚWIEŻY i Jacek SWIEŻY

- Suzuki Samurai,

3. Załoga nr 16 - Andrzej KSIĘŻYK i Michał ŻYWIOŁEK

- Nissan Patrol,

4. Załoga nr 24 - Ewa LAMCH i Wojciech JASZCZAK

- Jeep XJ,

5. Załoga nr 23 - Michał CZAPLA i Bartłomiej TARAŁA

- Suzuki Samurai,

6. Załoga nr 18 - Jan BOREK i Robert KOBYLARCZYK

- Suzuki Samurai,

7. Załoga nr 13 - Konrad SKALIK i Bogdan (nazwisko nieczytelne)

- Jeep Cheroke,

8. Załoga nr 6 - Paweł MATYSIEWICZ i Bartosz URBAŃSKI

-  Mitsubishi Pajero,

9. Załoga nr 33 - Piotr BOBOWIEC i Andrzej ŁUŻYŃSKI

- Suzuki Samura,

10. Załolga nr 21 - Wiktor KĘDYS i Agnieszka TALAPKA

- Opel Frontera,

11. Załoga nr 5 - Maciej PELC i Marek NAWROCKI

- Toyota Hilux,

12. Załoga nr 1 - Marcin KORPOK i Mariusz "Jenot" KAŹMIERCZAK

- Suzuki Samurai,

13. Załoga nr 11 - Piotr BANET i Tomasz KOWALCZYK

- Daihatsu Rocky,

14. Załoga nr 39 - Iwona KLIMASZ i Grzegorz KLIMASZ

- Nissan Patrol,

15. Załoga nr 3 - Artur WIECZOREK i Marcin GLANC -

Suzuki Samurai,

16. Załoga nr 37 - Krzysztof WARZECHA 

- Jeep Grand Cherokee,

17. Załoga nr 32 - Mariusz MAZUR i Renata STANCLIK

- Land Rover Discovery,

18. Załoga nr 38 - Damian DOMAGAŁA i Małgorzta KLIMASZ

- Suzuki Samurai,

19. Załoga nr 34 - Jerzy RYŚ i Damian STANCLIK

- Land Rover Discovery,

20. Załoga nr 29 - Olaf CHŁOPEK i Adam DZIERZANOWSKI

- Suzuki Samurai.

 

KLASA NO LIMIT

 

1. Załoga nr 26 - Robert BIAŁY i Przemysław KRZAK

- Nissan Patrol,

2. Załoga nr 14 - Bartłomiej PACYGA i Marian FIGURA

- Suzuki Samurai,

3. Załoga nr 9 - Michał PRZEPOLSKI i Andrzej BAJER

- Nissan Patrol,

4. Załoga nr 8 - Karol WUWER i Paweł JANTOS

- Nissan Patrol,

5. Załoga nr 4 - Tomasz PONENTA i Mariusz JEZIORSKI

- Toyota,

6. Załoga nr 28 - Krzysztof GRABOWSKI i Nikodem GRABOWSKI

- Nissan Patrol,

7. Załoga nr 25 - Adam KRAJEWSKI i Ewa KOWALSKA

- Nissan Patrol,

8. Załoga nr 12 - Katarzyna GAŁĄZKA i Andrzej GAŁĄZKA

- Mitsubishi Pajero,

9. Załoga nr 15 - Rafał WYCHOWANIEC i Marcin GRUCA

- Nissan Patrol,

10. Załoga nr 27 - Ryszard WITKOWSKI i Beata WITKOWSKA

- Nissan Patrol,

11. Załoga nr 30 - Andrzej LUPA i Aneta KAŁA

- Uaz,

12. Załoga nr 7 - Arkadiusz BIAŁY i Dariusz KAROLCZYK

- Toyota Land Cruiser,

13. Załoga nr 19 - Adam PAWLIK i Michał (nazwisko nieczytelne)

- Range Rover,

14. Załoga nr 17 - Dawid CHOCHÓŁ i Zdzisław KRAWCZYK

- Nissan Patrol,

15. Załoga nr 10 - Andrzej KAZIMIERCZAK i Piotr JAWORSKI

- Nissan Patrol,

16. Załoga nr 35 - Rafał CICHOŃ i Dariusz PRAŻMOWSKI

- Suzuki Samurai,

17. Załoga nr 36 - Marek MADERA i Mateusz SYSK

- Suzuki Vitara,

     Załoga nr 31 - Tomasz ŁAPUCHA i Bartsz COGIEL

- Suzuki Samurai,

     Załoga nr 20 - Jacek MILKA i Tomasz JASTRZĘBSKI

- Nissan Patrol.

 

ODCINEK BONUSOWY

 

1. Załoga nr 26 - Robert BIAŁY i Przemysław KRZAK

- Nissan Patrol,

2. Załoga nr 8 - Karol WUWER i Paweł JANTOS

- Nissan Patrol,

3. Załoga nr 27 - Ryszard WITKOWSKI i Beata WITKOWSKA

- Nissan Patrol,

4. Załoga nr 14 - Bartłomiej PACYGA i Marian FIGURA

- Suzuki Samurai,

5. Załoga nr 15 - Rafał WYCHOWANIEC i Marcin GRUCA

- Nissan Patrol,

6. Załoga nr 10 - Andrzej KAZIMIERCZAK i Piotr JAWORSKI

- Nissan Patrol,

7. Załoga nr 4 - Tomasz PONENTA i Mariusz JEZIORSKI

- Toyota,

8. Załoga nr 31 - Tomasz ŁAPUCHA i Bartsz COGIEL

- Suzuki Samurai,

9. Załoga nr 28 - Krzysztof GRABOWSKI i Nikodem GRABOWSKI

- Nissan Patrol,

 

NAGRODY FAIR PLAY

 

Załoga nr 26 - Robert BIAŁY i Przemysław KRZAK

- Nissan Patrol,

Załoga nr 35 - Rafał CICHOŃ i Dariusz PRAŻMOWSKI

- Suzuki Samurai.

 

Wszystkim zwycięzcom

GRATULUJEMY

a pozostałych zawodniów zapraszamy na nasze

KOLEJNE IMPREZY.

 Za ewentualne błędy w nazwiskach

PRZEPRASZAMY.