To, że sól jest cichym zabójcą, wiemy nie od dziś. Sól jest stosowana jako przyprawa, niemniej jednak jest ukryta również w wielu produktach spożywczych, które na co dzień spożywamy. To, dlatego tak ważne jest to, aby jej nie nadużywać. Namiar soli może bardzo negatywnie wpływać również na potencję. Jak uniknąć problemów w łóżku i cieszyć się z satysfakcjonującego życia seksualnego?

Czemu sól jest dla nas niebezpieczna?
Jeżeli nie dbamy o swoje zdrowie, żyjemy w szybkim tempie, nie patrzymy na etykiety opakowań produktów spożywczych, może okazać się, że przyjmujemy więcej soli, niż nam się wydaje. Jest to produkty, który powoduje różnego rodzaju choroby cywilizacyjne, w tym nadciśnienie tętnicze, które może być przyczyną problemów z potencją. Gdy przepływ krwi w naczyniach krwionośnych jest zaburzony, wówczas odbycie stosunku seksualnego może okazać się niemożliwe. To, dlatego wielu specjalistów podkreśla, jak negatywny wpływ na potencję ma sól.

Jak sobie radzić w przypadku problemów z erekcją?
Najważniejsze jest to, żeby poznać źródło problemów, dopiero wtedy można wdrożyć odpowiednie leczenie. Jeżeli przyczyna leży bezpośrednio w namiarze soli i złym odżywianiu, wówczas należy zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze oraz regularnie uprawiać sport. Dzięki temu będziemy cieszyć się lepszym zdrowiem, samopoczuciem i większą sprawnością w łóżku.