Przygotowania do II Zawodów o Puchar Prezesa Kubicy ZAKONCZONE.

Przygotowania do II Zawodów o Puchar Prezesa Kubicy ZAKONCZONE.

Dwa dni finałowych prac na MTK poprzedzało kilka tygodni przygotowań.

Koncepcja organizacyjna, wyznaczanie i objazdy trasy, rozmowy ze sponsorem, partnerami medialnymi i właścicielami terenu oraz rzeczy, jak by się wydawało przyziemne, czyli produkcja i testy systemu komputerowego pomiaru czasów przejazdu, ruchoma scena, brama, balony, namioty, banery sponsora, 8 kilometrów rozciągniętej taśmy, kilkaset wbitych w ziemię palików i setki innych drobiazgów już za nami.

Wczoraj, od świtu do późnej nocy zajmowaliśmy się „taśmowaniem” tras i wszelkimi pracami na wysokościach. Kilka tygodni suszy zmusiły nas też do dokonania drobnych, „wodnych usprawnień terenowych”.
Przecież ma to być impreza przeprawowa, a nie pustynny Paryż – Dakar.
Na szczęście dzisiejsza aura była znacznie bardziej off-roadowa i po całym dniu opadów deszczu jesteśmy już pewni, że będzie się działo!

Dzisiaj zakończyliśmy ustawiane wielkiej dmuchanej bramy, przyczep, namiotów i kilku reklamowych balonów. Podłączenia elektryczne, wieszanie pieczątek i ostatnie korekty w ustawieniach stanowisk sędziowskich też mamy już za sobą.

Krótko mówiąc – JESTEŚMY GOTOWI!!!


Tak jak zapowiadaliśmy, będą dwie trasy. Jedna dla samochodów z wyciągarkami i druga (tylko częściowo pokrywająca się z pierwszą) dla aut pozbawionych tego typu wspomagaczy.

W planach mamy też elementy folklorystyczno-integracyjne, czyli coś na kształt zlotu posiadaczy samochodów terenowych.

Będzie okazja do spotkania starych znajomych, zyskania nowych znajomych i obejrzenia przeróżnych, terenowych wynalazków.

Jednym słowem… PRZYBYWAJCIE!!!!

Zaczynamy jutro (sobota) od 8.00.
 

PRZYPOMINAMY OSOBOM ZAANGAŻOWANYM W ORGANIZACJĘ IMPREZY, ŻE SPOTYKAMY SIĘ NA TERENIE MTK  JUTRO O GODZ. 8.00