II OFFROADOWY DZIEŃ KOBIET

DZIEŃ KOBIETII Off-Roadowy Dzień Kobiet!

UWAGA! UWAGA!

Już za chwileczkę, już za momencik… a dokładnie 9 marca 2013, w Czeladzi zaczynamy II Off-Roadowy Dzień Kobiet!

Po niewątpliwym sukcesie tej imprezy w ubiegłym roku, postanowiliśmy pobawić się również tej wiosny.
50 dzielnych i uroczych kobiecych załóg. Męska, wspaniale poprzebierana i ucharakteryzowana „Loża Szyderców” służąca pomocą wszystkim Paniom w trudnych, błotnistych sytuacjach. 

Ponad 40 kilometrów dokładnie oznakowanych i szczegółowo przygotowanych tras o różnym poziomie trudności, 11 zwariowanych konkurencji zręcznościowych,  3 koncerty zespołów muzycznych, 5 stacji telewizyjnych, 4 radiowe, 3 gazety i niezliczona liczba relacji w internecie, a co najważniejsze wiele godzin wspaniałej zabawy – tak było w zeszłym roku. A tym razem?

Będzie jeszcze lepiej!

Kilka słów o imprezie: 

OFF-ROADOWY DZIEŃ KOBIET

przebojem wdarł się na teren czeladzkiej hałdy.

Jego frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a zaangażowanie kobiecych załóg niejednokrotnie wprawiało nas w zdumienie.

No cóż, kobieta zmienną jest, a gdy dochodzi do rywalizacji pomiędzy płcią piękną wtedy po prostu:

NIE MA ZMIŁUJ !!!

Jazda bez zahamowań i do odcięcia.

W tym roku planujemy zorganizować dla Was drogie Panie jeszcze więcej jeżdżenia, jeszcze więcej atrakcji oraz jeszcze więcej nagród i upominków.

Nasz sztab starych wyjadaczy złożonych w większości z męskich szowinistycznych samców, oczywiście pod kontrolą swoich drugich połówek zarywa dniówki oraz wczesne wieczory w poszukiwaniu sponsorów.

Te osoby, które były choć raz na naszej imprezie wiedzą, że nie rzucamy słów na wiatr i zabawa będzie przednia a teren, który mamy do dyspozycji daje nam niesamowite możliwości kombinacji trasy.
Teren oczywiście sprawdzony, legalny oraz zaakceptowany przez Urząd Miasta w Czeladzi.

Nie czekaj, tylko wyślij zgłoszenie na imprezę już dzisiaj.