KOLEJNE DANE DOTYCZĄCE ZAWODÓW MTK

Sposób płatności: przelew bankowy z podaniem nazwiska kierowcy, marki i numeru rejestracyjnego pojazdu. Jest to niezbędne do stworzenia listy uczestników zawodów aby przekazać ją do pracowników ochrony obiektu (chyba, że ktoś lubi płacić dwa razy). Zgłoszenie z danymi podanymi w przelewie proszę również przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Po zaksięgowaniu przelewu wyślemy do Was potwierdzenie otrzymanie wpłaty, nadany numer startowy oraz identyfikator wjazdowy na teren MTK, upoważniający do nielimitowanej ilości wjazdów i wyjazdów z terenu MTK, ważny w dniach 9/10.10.2010.

Dane do przelewu: MOTO - TECH, ul. Ludwika 35, 40-176 Katowice, mBank 82 1140 2004 0000 3002 6072 4120.

Sposób przejazdu: przygotowana trasa, z uwagi na swój charakter oraz ilość dostępnego miejsca zmusza nas do startowania samochodów pojedyńczo. Czas przejazdu trasy wynosi od 20 minut. Do ostatecznej klasyfikacji pod uwagę będzie brany czas przejazdu oraz ilość zdobytych pieczątek.  W przypadku nieukończenia trasy w wyznaczonym czasie o zajętej pozycji decydować będą zdobyte pieczątki oraz punkt karne. Załoga, która nie zmiesci się w wyznaczonym czasie przejazdu JEST ZOBOWIĄZANA DO ZJECHANIA Z TRASY - czyli jej OPUSZCZENIA  i pozostawienia samochodu poza taśmami.

Wjazd na trasę odbywa się wg kolejności zgłoszeń oraz wpływu przelewów na wskazany rachunek bankowy.

Załogi oczekujące na start tworzą tzw. "lożę szyderców" lub zwiedzają ekspozycję targową w związku z odbywającymi się w tym terminie targami AUTOSALON/AUTOSERWIS 2010.

W zależności od pogody oraz możliwości samochodów Organizator dopuszcza możliwość startu zawodników np. co 10 minut.

Każda załoga ma prawo do dwukrotnego przejazdu trasy w danym dniu i do końcowej kwalifikacji pod uwagę będzie brany najlepszy czas okrążenia, ilość zdobytych pieczątek i punktów karnych.

Punkty karne: będą przyznawane za zerwanie taśm oraz jazdę w kierunku przeciwnym od ustalonego.

Dyskwalifikacja: jazda pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innego podobnie działającego środka, niszczenie drzewostanu, zakładanie liny wyciągarek bez użycia taśm zabezpieczających, niedostosowanie się do poleceń Organizatora oraz sędziów, skracanie trasy, usuwania palików wyznaczających trase i ich łamanie,  usuwanie pieczątek i ich niszczenie, przemieszczanie się po terenie MTK i bazie Zawodów z prędkością większą niż 5 km/h.

Wstępny harmonogram imprezy:

Sobota - 9 października 2010

9.00 - Przyjmowanie załóg, odprawa techniczna,
10.00 - Start pierwszej załogi,
17.00 - Zakończenie rywalizacji pierwszego dnia imprezy
19.00 - Ognisko - kiełbaski i coś do ogniska we własnym zakresie.

Niedziela - 10 października 2010

10.00 - Start pierwszej załogi,
16.00 - Zakończenie rywalizacji drugiego dnia imprezy
17.00 - Oficjalne ogłoszenie wyników, wręczenie nagród.

Osoby, które "zachorują" przy ognisku mogą pozostawić samochód na terenie MTK bez dodatkowych kosztów.
Ostateczny odbiór pozostawionych pojazdów upływa w dniu 11.10.2010 (poniedziałek) do godziny 10.00.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefoniczny 0 692 615 390.

W zależności od sytuacji Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w harmonogramie imprezy, przyjętych założeniach oraz do jej całkowitego odwołania.