BEZ CIŚNIENIA – I PO IMPREZIE

 

Sobota – zaczęło się. Ciągłe informacje z bramy wjazdowej – nadciągają kolejni i kolejni.
Godzina 11.00 – szybka odprawa, wytłumaczenie kilku spraw i w teren. Samochody i quady ruszyły na trasę. Nie brakowało błota, kałuż, zjazdów i podjazdów jak i wzajemnej pomocy. Co prawda zdarzyło się kilka awarii w postaci uciekających półosiek, zrzuconych opon i innych drobiazgów ale kto by się martwił takimi drobiazgami.
Bez CiśnieniaNastał wieczór i odpaliliśmy kolejną z wielu niespodzianek. Nie ma to jak na świeżym powietrzu obejrzeć popisy naszej reprezentacji. Po meczu licytacja. Licytacja, w trakcie której zbieraliśmy pieniążki na rzecz Stowarzyszenia RATUJMY  ŻYCIE oraz Czeladzkiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Upośledzeniem Psycho-Ruchowym.
Dzięki sponsorom – Firmie DRAGON WINCH oraz JANPOL 4X4, którzy przekazali na poczet imprezy kilka gadżetów i Waszej licytacji (naprawdę szacunek dla Was wszystkich) za zlicytowane przedmioty uzbieraliśmy 1394,00 zł (jeden tysiąc trzysta dziewięćdziesiąt cztery zł), które po połowie przekażemy obu Stowarzyszeniom.

Po licytacji przyszła kolej na następną atrakcję. Ci co byli wiedzą o co chodzi.

Niedziela zakończyła się rozdaniem dyplomów i pożegnaniem uczestników.

Na koniec podziękowania. Naprawdę WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla BURMISTRZA jak i pracowników GMINY CZELADŹ za wydanie pozwolenia na zorganizowanie tej imprezy.
Dla sponsorów DRAGON WINCH, JANPOL 4X4, ACTIV JET, KARMON, TRANS PRI,  MISZTAL, VETRIX i BUDMONT 7 bez których nie było by możliwe przeprowadzenie licytacji jak i dla Wszystkich, którzy pomogli ją doprowadzić do końca i dopiąć w ostatnim szczególe. Nie będę wymieniał po kolei ale było ich wielu i to dzięki ich zaangażowaniu to miało szanse się udać.