BEZ CIŚNIENIA - WRESZCIE KOŃCOWE INFO


Po dokonaniu formalności każdy z uczestników otrzymuje identyfikator z indywidualnym numerem, który jest zobowiązany nosić podczas trwania Zlotu.
To dla Waszego bezpieczeństwa i dobra. Teren jest rozległy, a i gapiów będzie sporo więc każdy zwraca uwagę na każdego, kto swój a kto obcy. Poza tym na identyfikatorach będą numery telefonów Organizatorów, pod które prosimy nie dzwonić w razie wtopy.

Po odebraniu identyfikatorów i załatwieniu wszelkich formalności uczestnicy Zlotu udają się do Bazy (czyli jakieś 400 metrow dalej) droga wyznaczoną tabliczkami.
Jesli ktoś ciągnie żelazo na lawecie dzwońcie i dowiedźcie się czy laweta tam przejedzie.

W Bazie rozbijamy obozowisko według zasady - kto pierwszy ten ma lepsze miejsca po czym, po oficjalnym otwarciu Zlotu i krótkiej odprawie wyruszamy w trasę.
Nie ma punktowanych miejsc, nie ma liczenia czasów i ilości okrążeń. Liczy się dobra zabawa i zimne piwo oraz inne niespodzianki.

Trasa przygtowana jest dla każdego auta ze sprawnym napędem na wszystkie koła i z oponami minimum AT, chociaż jak popada to życzymy powodzenia.
Miejsca strategiczne - czytaj patrol na 37" kołach się wiesza - będa oznaczone w sposób szczególny i o tym wszystkim powiemy na otwarciu imprezy.
Ten kto nie posłucha a potem samochód zabije, utopi czy uszkodzi w inny sposób może miec pretensje tylko do siebie.

Z uwagi na skalę trudności niektórych odcinków warto pomagać innym w przypadku wtopy.
Mamy dla Was przygotowaną nagrodę fair-play (drogą nagrodę), o która warto powalczyć.
Zwyciężca zostanie wyłoniony w drodze losowania kuponów wypełnianych przez niego uratowanych z opresji. Każdy uczestnik ma prawo do 1 (jednego) głosu.
Wręczenie nagrody odbędzie się  w niedzielę - 6 września 2009 r. skoro świt ok. 10.00.

W trakcie trwania Zlotu odbędzie się licytacja uzyskanych od sponsorów przedmiotów - są to high-lifty, szekle, pasy, taśmy, szybkozłączki i inne, a pieniążki zostaną przekazane na rzecz dwóch Stowarzyszeń pomagającym chorym dzieciakom.

APEL DLA UCZESTNIKÓW

Poza licytacją prowadzona będzie zbiórka innch rzeczy, które przekazyjemy Domom Dziecka. Mówimy tutaj o maskotkach, grach, klockach, zeszytach, mazakach i innych przedmiotach. Przekopcie szafy i jak znajdziecie coś, co Wam już jest niepotrzebne weźcie ze sobą. Inni z pewnością się ucieszą.

Na razie tyle. Jakbyśmy o czymś zapomnieli to info na telefon.

Najfajniejsze na koniec. Tutaj zachęcam do pobrania nieoficjalnego regulaminu Zlotu. Każda z załóg ma OBOWIĄZEK uzbierać minimum 3 pkt. Inaczej konsekwencje będą straszne.

Do zobaczenia w błocie.