BIERZEMY SIĘ ZA WYTYCZANIE TRASY


Po kilku godzinach sobotniego deszczu trasa robi się ciekawsza z odcinka na odcinek.
Zdarzają się przytulenia do drzewa, popękane snorkele, zamoczone instalacje elektryczne w benzyniakach, zrzucone opony oraz duuuuuuużże prawdopodobienstwo dachowania co poniektórych. Aż strach pomyśleć co będzie jak popada przed samym Zlotem. Jak nie popada - to nawodnimy teren. mamy swoje sposoby.
Tak więc trasa wydaje się być ustalona (oczywiście dopuszczamy możliwość jej modyfikacji w zależności od pogody) i powiem szczerze - zapowiada się ciekawie.
Zgodnie z twierdzeniem - dobry MT-ek nie jest zły, zalecamy właśnie takie ogumienie oraz solidne zaczepy - zarówno z przodu jak i z tyłu pojazdu. Na pewno się przydadzą.

Dla ciężkich odcinków wytypowaliśmy trasę alternatywną więc nawet plaskacze mają szanse (oczywiście się wkleić i być ciągnięte na sznurku).

Z uwagi na natłok zajęć z dnia dzisiejszego jest mało fotek, ale przygotowaliśmy dla Was kilka innych w odrębnej galerii obrazujących to co Was czeka. Poza imprezą oczywiście.

Do zobaczenia na Zlocie i powodzenia.

Wszelkie info dotyczące Zlotu już w środę na naszej stronie. Proszę być na bieżąco. Jak komuś zabraknie internetu to telefon.