Impreza 4x4

BEZ CIŚNIENIA - Z ostatniej chwili

Z uwagi na fakt, iż co poniektórzy nie potrafią docenić pracy innych i stwarzają problemy – mam tutaj na myśli pewnego użytkownika FORUM4x4, z uwagi na fakt, aby później nie było niedomówień, zmieniamy zasady głosowania.
Tutaj znajduje się OFICJALNA KARTA DO GŁOSOWANIA .
KARTĘ NALEŻY POBRAĆ, WYPEŁNIĆ I ODESŁAĆ NA MAILA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Celem PEŁNEJ identyfikacji uczestnika zgłaszającego do nagrody FAIR – PLAY  należy wypełnić WSZYSTKIE TE DANE, KTÓRE PODAWALIŚCIE W MOMENCIE WJAZDU NA ZLOT.

Głosy oddane do tej pory zachowują ważność, a ci Uczestnicy, którzy już zagłosowali na starych warunkach nie głosują ponownie.

Robimy to tylko dlatego, aby mieć wszystko czarno na białym

Informacja dla Uczestników o numerach 72 i 73 – z uwagi na błędy formalne zawarte w Waszym zgłoszeniu proszę o poprawne wypełnienie karty i przesłanie jej na adres mailowy. Wtedy głosy zostaną zaliczone. Czasami warto wziąć długopis aby pomóc innym.

OFICJALNA KARTA DO GŁOSOWANIA

BEZ CiŚNIENIA - Rozliczenie

Jak wszyscy wiecie, w tracie imprezy BEZ CIŚNIENIA prowadziliśmy licytację pozyskanych od sponsorów czyli firmy DRAGON WINCH i JANPOL 4X4 przedmiotów.
Uzbieraliśmy dzięki WAM kwotę 1394 zł i zobowiązaliśmy się przekazać ją po połowie  obu Storzyszeniom.
Z uwagi, iż lubimy okrągłe cyferki zaokrągliliśmy ta kwotę do 1400 zł.

W dniu dzisiejszym, tj. 10 września 2009 r. na ręce Zarządu Stowarzyszenia URATUJMY ŻYCIE przekazaliśmy połowę uzyskanej kwoty czyli 700 zł (siedemset zł).

 

Czytaj więcej...

BEZ CIŚNIENIA – I PO IMPREZIE

Bez CiśnieniaI po imprezie. Naszej pierwszej na tak wielką skalę. Mamy nadzieję, że się podobała. Oczywiście znajdą się tacy, którzy uznają ją za szmelc, bubel i inne takie. No cóż – takie prawo.

Piątkowy wieczór poza pierwszymi uczestnikami przyniósł także deszcz, co sprawiło, że wyznaczona przez nas trasa turystyczna stała się extremalna, a extremalna – przeprawowa.
Przy ognisku i czymś do ogniska czekaliśmy na sobotę i przyjazd załóg. Zapowiadało się nieźle – imprezę nagłośniły Radio Katowice oraz RMF MAXXX.


Czytaj więcej...

BEZ CIŚNIENIA - !!! UWAGA !!!

Bez Ciśnienia!!!UWAGA!!!    !!!UWAGA!!!

Z uwagi na fakt, iż część osób było tylko w sobotę, a zapewne każdy zaliczył jakąś wtopę i ktoś go wyciągnął mamy dla tego kogoś nagrodę FAIR PLAY czyli HIGH LIFT – 180 cm, którego ufundowała firma DRAGON WINCH.

Mam rozwiązanie tego problemu. Każdy z uczestników otrzymał na wjeździe identyfikator, którego numer odpowiada nr Waszego zgłoszenia, więc wiemy kto jest kto.

 

Czytaj więcej...

BEZ CIŚNIENIA - Już za nami

Bez CiśnieniaBez Ciśnienia niestety już za nami.

Pogoda dopisała (szczególnie tym którzy lubią wyciągać wózki z błota) a wieczorna atmosfera ją jeszcze bardziej podgrzała. Ci co byli dobrze o tym wiedzą, Ci co nie byli niech żałują.


W galerii możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia, z biegiem czasu będzie ich o wiele więcej.

Dodatkowe fotki znajdziecie u naszej koleżanki z "terenowego" Hyundaia - fotki  

Już wkrótce Rezydent napisze pełne sprawozdanie z imprezy.
A w galerii pojawią się nowe fotki.

P.S. Jak macie jakieś fotki, filmy to śmiało wysyłajcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wzbogacą galerie zdjęć.