HOT NEWS
III OFF-ROADOWY DZIE:
News 2: SPOTYKAMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 11.00
News 1: PARKING CASTORAMY
News: WITAMY NA NASZEJ NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

DLA KAMILI MICHALSKIEJ - podsumowanie


DLA KAMILI MICHALSKIEJ - podsumowanie


Godzina 7.00. Ja, Magda i Irek meldujemy się w Kotlarni i bez zbędnych ceregieli zabieramy się do roboty.Jest tego trochę: trzeba przygotować biuro rajdu, porozwieszać banery, nadmuchać bramę startową i balon.
Przed 8.00 zjawił się Tomek z chłopakami. Mamy 4 dodatkowe pary rąk do pomocy (jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc w czasie całej imprezy - bez was trudno by to było ogarnąć).

Chwilę po Tomku melduje się ekipa z Ganinexu i też rozstawia swoje sprzęty, zaraz po nich chłopaki z KAMA AUTO-ZŁOMOWANIE.

Robota idzie sprawnie więc jesteśmy gotowi na czas i od 8.30 przyjmujemy pierwsze załogi.
Na parkingu robi się coraz ciaśniej.

O 9.30 ropoczynamy losowanie gadżetów, którymi hojnie wparli imprezę nasi sponsorzy: TITANIUM WINCH, GANIMEX GAZDA GROUP, TAURON - POLSKA ENERGIA, TAJCHEM KOZIK GRUPA, KAMA AUTO-ZŁOMOWANIE oraz FANTOM RATOWNICTWO OFF-ROAD.  Ci ostatni czuwali również nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników imprezy.
Po losowaniu załogi pojechały pobawić się w terenie pod opieką ekipy z MUTT-a. To właśnie dzięki nim mogliśmy kontynuować akcję pomocy dla Kamili. My zaś przebazowaliśmy się pod maszt, gdzie ratownicy z Fantoma rozpalili ognisko i oczekiwaliśmy na uczestników powracających z trasy. Na bazie czekały na nich gorąca kawa i herbata oraz kiełbaski.
Miło było patrzeć tylu na zmęczonych lecz uśmiechniętych uczestników.

W sumie uzbieraliśmy dla Kamili 4033 zł.

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla sponsorów i uczestników oraz ekipy MUTT Gliwice za wparcie tego szczytnego celu.

GADŻET